Santa Susanna

Popis letoviska:

Santa Susanna je lázeňské a pobytové středisko spojené s letoviskem Malgrat de Mar. Pozornost si zaslouží zelené parky a pobřežní promenáda lemovaná řadami palem, která spojuje oblast hotelových komplexů s historickou částí města. Elegantní obchody, restaurace, bary a diskotéky nabízejí pro každého návštěvníka bohatý denní i noční život. Každé úterý dopoledne se v Santa Susaně konají trhy. Sportovci si mohou vybrat z široké nabídky vyžití: kanoistika, windsurfing, parasailing, vodní lyžování, půjčovna člunů a šlapadel, tenisové kurty, minigolf.

Typ pláží:

Několik kilometrů dlouhá členitá hrubopísčitá pláž, která nabízí např. potápění, šnorchlování, plážový volejbal, windsurfing, vodní lyže, tenis, hřiště, dětské koutky… Letovisko získalo Modrou vlajku za čistotu vody a pláží.

Nabídka výletů:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů na Costa del Maresme je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří :

  • Celodenní Barcelona - výlet do katalánské metropole s návštěvou nejzajímavějších památek (Sagrada Familia, hlavní třída La Rambla, náměstí Plaza de Catalunya, park Güell a další).
  • Barcelona + Fontány + mořské Akvárium - největší akvárium v Evropě, podvodní tunel dlouhý 80 m Vám umožní nahlédnou přímo do hlubin oceánu a můžete spatřit 450 druhů zvířat.
  • Marineland - zábavní park nejen pro děti s vystoupením cvičených delfínů, lachtanů a papoušků.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter a jedno z nejposvátnějších míst Katalánska. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
01_ES_CM_SANTA_SUSANA (8).Jpg

Fotogalerie

02_ES_CM_SANTA_SUSANA (8).JPG02_ES_CM_SANTA_SUSANA (9).JPG03_ES_CM_SANTA_SUSANA (2).JPG
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


H TOP ROYAL SUN
H TOP ROYAL SUNstarstarstarstar
od 3 990 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: All inclusive, Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa del Maresme
Letovisko: Santa Susanna
Hotel se nachází přímo na pláži. Jedná se o moderní hotel s mezinárodní klientelou, který je velmi oblíbený mezi rodinami s dětmi.
HTOP SUMMER SUN
HTOP SUMMER SUNstarstarstar
od 3 990 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: All inclusive
Země: Španělsko
Oblast: Costa del Maresme
Letovisko: Santa Susanna
Hotel se nachází přímo na hlavní promenádě v letovisku Santa Susanna a nabízí výborný poměr ceny a kvality. Hotel je oblíbený především u mladých díky programu all inclusive.
RIVIERA
RIVIERAstarstarstarstar
od 3 790 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: All inclusive, Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa del Maresme
Letovisko: Santa Susanna
Hotel se nechází na hlavní promenádě mezi hotely Alhambra a H Top Summer Sun. Hotel nabízí dokonalý poměr cena/kvalita. Doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
1spain (11)
Španělsko