Pineda de Mar

Popis letoviska:

Čistá pláž s jemným pískem, azurová voda a středomořská vegetace daly vzniknout tomuto krásnému a klidnému středisku cca 45 km severně od Barcelony s několika novými hotely postavenými podél pobřežní promenády či v hotelové zástavbě. Podél pobřeží prochází lokální železniční trať ve směru Barcelona. Centrum městečka tvoří uličky s obchody, restauracemi a kavárnami.

Typ pláží:

Čisté pláže s hrubším pískem se táhnou se táhnou podél celého pobřeží Pineda de Mar až do sousedních letovisek Santa Susana a Calella. Do velmi živého a rušného letoviska Calella se dostanete pohodlně podél pobřežní promenády.

Nabídka výletů:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů na Costa del Maresme je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří :

  • Celodenní Barcelona - výlet do katalánské metropole s návštěvou nejzajímavějších památek (Sagrada Familia, hlavní třída La Rambla, náměstí Plaza de Catalunya, park Güell a další).
  • Barcelona + Fontány + mořské Akvárium - největší akvárium v Evropě, podvodní tunel dlouhý 80 m Vám umožní nahlédnou přímo do hlubin oceánu a můžete spatřit 450 druhů zvířat.
  • Marineland - zábavní park nejen pro děti s vystoupením cvičených delfínů, lachtanů a papoušků.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter a jedno z nejposvátnějších míst Katalánska.Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
01_ES_PINEDA_DE_MAR (4).jpg

Fotogalerie

02_ES_PINEDA_DE_MAR (5).jpg02_ES_PINEDA_DE_MAR (6).jpg03_ES_PINEDA_DE_MAR (1).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


H TOP PINEDA PALACE
Hotel H TOP PINEDA PALACEstarstarstarstar
od 9 990 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: All inclusive
Země: Španělsko
Oblast: Costa del Maresme
Letovisko: Pineda de Mar
ALL INCLUSIVE Hotel řetězce H TOP se nachází přímo u pláže. Jedná se o moderní hotel s mezinárodní klientelou a kvalitními službamy. Hotel je velmi oblíbený mezi rodinami s dětmi.
CHECKIN MONTPALAU
Hotel CHECKIN MONTPALAUstarstarstar
od 5 290 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa del Maresme
Letovisko: Pineda de Mar
Hotel přímo v centru letoviska Pineda de Mar prošel rekonstrukcí a nabízí kvalitní ubytování a služby za přijatelnou cenu. Ubytování ve standartních pokojích pro 2 - 4 osoby. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.
MERCÉ
Hotel MERCÉstarstarstar
od 4 990 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa del Maresme
Letovisko: Pineda de Mar
Velmi dobře vedený rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v letovisku Pineda de Mar, které přímo sousedí s letoviskem Calella. Cenově velmi výhodný hotel s dobrými službami a velkou střešní terasou a bazénem odkud je krásný výhled na celé letovi
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko