Tossa de Mar

Popis letoviska:

Tossa de Mar patří k nejmalebnějším městečkům na Costa Brava. V porovnání s ostatními středisky je vhodnější pro rodiny s dětmi. Úzké uličky kolem typických kamenných domů ve staré části města lákají k procházkám. Nabízí se také návštěva majáku či mnoha historických budov a kostelů. Atmosféru dokreslí stylové restaurace nebo originální kavárny s příjemným večerním posezením a spousta obchůdků. Letovisko Tossa de Mar je ideální oblastí pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

Typ pláží:

Tossa nabízí malebné zálivy lemované skalami s dlouhými plážemi pokryté hrubším pískem s pozvolným vstupem do moře. Menší zálivy jsou ideální pro potápění a šnorchlování. Na své si zde přijdou milovníci sportů např. vodní šlapadla, vodní lyže, parasailing, plážový volejbal a fotbal, golf, minigolf, tenis, půjčovny kol… Moře je zde průzračně čisté, právem získalo Modrou vlajku kvality.

Nabídka výletů:

Mezi nejoblíbenější z rozmanité nabídky výletů patří:

  • Barcelona - celodenní výlet po nejznámějších místech Barcelony jako je Park Güell, ulice La Rambla, chrám La Sagrada Familia a další. Doporučujeme také návštěvu L´Aquarium de Barcelona - největší akvárium v Evropě s více než 11 tisíci živočichů.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter na úbočí skalního masivu Montserrat. Každý den zde zpívá chlapecký sbor Escolania, který patří mezi nejstarší v Evropě. Možnost pěšího výletu cestou mezi skalními útvary. Jako místní specialitu můžete ochutnat med a jemný kozí sýr nebo sladce chutnající likér Aroma de Montserrat z bylinek sbíraných na zdejších kopcích. Marineland - areál s množstvím vodních atrakcí a vystoupení cvičených lachtanů, delfínů a papoušků je krásným zážitkem pro malé i velké.
  • La Siesta - katalánská show plná zábavy. Vychutnáte si zpěv profesionálních umělců, flamenco španělské taneční skupiny či vystoupení vynikajícího kytaristy Diega Cortése. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
01_ES_TOSSA_DE_MAR (2).jpg

Fotogalerie

02_ES_TOSSA_DE_MAR (4).jpg02_ES_TOSSA_DE_MAR (7).jpg02_ES_TOSSA_DE_MAR (8).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


CONTINENTAL
Hotel CONTINENTAL starstarstar
od 6 590 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Tossa de Mar
Cenově výhodný hotel s bazénem a terasou na opalování s lehátky se nachází kousek od centra romantického letoviska Tossa de Mar. Ideální ubytování pro všechny věkové kategorie.
GHT COSTA BRAVA SPA
Hotel GHT COSTA BRAVA SPAstarstarstar
od 7 990 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Polopenze, Plná penze
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Tossa de Mar
Oblíbený rodinný hotel kategorie *** se nachází v uličkách malebného letoviska Tossa de Mar asi 350 m od pláže. Svým hostům nabízí terasu s bazénem, restauraci, bar. Doporučujeme rodinám s dětmi.
NEPTUNO
Hotel NEPTUNOstarstarstar
od 6 990 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Tossa de Mar
Hotel Neptuno s velmi romantickou atmosférou a jedinečnou architekturou uspokojí klienti, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko