Tossa de Mar

Popis letoviska:

Tossa de Mar patří k nejmalebnějším městečkům na Costa Brava. V porovnání s ostatními středisky je vhodnější pro rodiny s dětmi. Úzké uličky kolem typických kamenných domů ve staré části města lákají k procházkám. Nabízí se také návštěva majáku či mnoha historických budov a kostelů. Atmosféru dokreslí stylové restaurace nebo originální kavárny s příjemným večerním posezením a spousta obchůdků. Letovisko Tossa de Mar je ideální oblastí pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

Typ pláží:

Tossa nabízí malebné zálivy lemované skalami s dlouhými plážemi pokryté hrubším pískem s pozvolným vstupem do moře. Menší zálivy jsou ideální pro potápění a šnorchlování. Na své si zde přijdou milovníci sportů např. vodní šlapadla, vodní lyže, parasailing, plážový volejbal a fotbal, golf, minigolf, tenis, půjčovny kol… Moře je zde průzračně čisté, právem získalo Modrou vlajku kvality.

Nabídka výletů:

Mezi nejoblíbenější z rozmanité nabídky výletů patří:

  • Barcelona - celodenní výlet po nejznámějších místech Barcelony jako je Park Güell, ulice La Rambla, chrám La Sagrada Familia a další. Doporučujeme také návštěvu L´Aquarium de Barcelona - největší akvárium v Evropě s více než 11 tisíci živočichů.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter na úbočí skalního masivu Montserrat. Každý den zde zpívá chlapecký sbor Escolania, který patří mezi nejstarší v Evropě. Možnost pěšího výletu cestou mezi skalními útvary. Jako místní specialitu můžete ochutnat med a jemný kozí sýr nebo sladce chutnající likér Aroma de Montserrat z bylinek sbíraných na zdejších kopcích. Marineland - areál s množstvím vodních atrakcí a vystoupení cvičených lachtanů, delfínů a papoušků je krásným zážitkem pro malé i velké.
  • La Siesta - katalánská show plná zábavy. Vychutnáte si zpěv profesionálních umělců, flamenco španělské taneční skupiny či vystoupení vynikajícího kytaristy Diega Cortése. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
01_ES_TOSSA_DE_MAR (2).jpg

Fotogalerie

02_ES_TOSSA_DE_MAR (4).jpg02_ES_TOSSA_DE_MAR (7).jpg02_ES_TOSSA_DE_MAR (8).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


CONTINENTAL
Hotel CONTINENTAL starstarstar
od 6 990 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Tossa de Mar
Cenově výhodný hotel s bazénem a terasou na opalování s lehátky se nachází kousek od centra romantického letoviska Tossa de Mar. Ideální ubytování pro všechny věkové kategorie.
TOSSA BEACH CENTER
Hotel TOSSA BEACH CENTERstarstarstarstar
od 10 490 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: All inclusive
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Tossa de Mar
Tento příjemný hotel rodinného typu se skládá ze dvou budov, které jsou přes ulici naproti sobě. Nachází se pouhých 200 m od pláže a jako stravování nabízí all inclusive.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko