Lloret de Mar

Popis letoviska:


Letovisko Lloret de Mar je vhodné pro všechny věkové kategorie a především pak pro mladé a pro každého, kdo si chce dovolenou opravdu užít. Svým návštěvníkům nabízí Lloret de Mar velmi bohatý noční život a spoustu zábavy. Stovky obchodů jsou otevřeny dlouho do noci a desítky diskoték a nočních podniků Vás budou lákat k návštěvě. Ruch letoviska můžete vyměnit za procházky podél skalnatého pobřeží. Lloret de mar má dvě pláže - hlavní pláž přímo v centru s krásnou palmovou promenádou a klidnější a více oblíbenou pláž Fenals, na kterou jezdí z centra pravidelně autobus.

Typ pláží:


V Lloret de Mar jsou nádherné pláže s hrubším pískem. Pláže jsou veřejné a jsou zdarma. Za poplatek si můžete pronajmout slunečník a lehátka. K zábavě zvou např. potápění, šnorchlování, plážový volejbal, windsurfing, vodní lyže, tenis.

Nabídka výletů:

Během Vašeho pobytu v Lloret de Mar doporučujeme podniknout některý z výletů do okolí. Mezi nejoblíbenější z rozmanité nabídky výletů patří:

  • Barcelona - celodenní výlet po nejznámějších místech Barcelony jako je Park Güell, ulice La Rambla, chrám La Sagrada Familia a další. Doporučujeme také návštěvu L´Aquarium de Barcelona - největší akvárium v Evropě s více než 11 tisíci živočichů.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter na úbočí skalního masivu Montserrat. Každý den zde zpívá chlapecký sbor Escolania, který patří mezi nejstarší v Evropě. Možnost pěšího výletu cestou mezi skalními útvary. Jako místní specialitu můžete ochutnat med a jemný kozí sýr nebo sladce chutnající likér Aroma de Montserrat z bylinek sbíraných na zdejších kopcích.
  • Marineland - areál s množstvím vodních atrakcí a vystoupení cvičených lachtanů, delfínů a papoušků je krásným zážitkem pro malé i velké.
  • La Siesta - katalánská show plná zábavy. Vychutnáte si zpěv profesionálních umělců, flamenco španělské taneční skupiny či vystoupení vynikajícího kytaristy Diega Cortése.

Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.

01_ES_CB_Lloret_de_Mar (10).jpg

Fotogalerie

02_ES_CB_Lloret_de_Mar (9).JPG03_ES_CB_Lloret_de_Mar (3).JPG03_ES_CB_Lloret_de_Mar (5).JPG
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


H TOP ROYAL BEACH
H TOP ROYAL BEACHstarstarstarstar
od 3 690 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: All inclusive, Plná penze, Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Lloret de Mar
Velmi oblíbený hotel kategorie **** a se službami ALL INCLUSIVE se nachází kousek od nejoblíbenější pláže v letovisku Lloret de Mar. Od živého centra Lloret de Mar je vzdálen pár minut chůze. Doporučujeme přdevším rodinám s dětmi.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
1spain (11)
Španělsko