Sv. Filip i Jakov

Popis letoviska:

Malebné letovisko Sv. Filip i Jakov se nachází pouhé 2 km severně od Biogradu na Moru a je vynikající alternativou k tomuto rušnému letovisku. Kdo hledá klidnější letovisko s krásnými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře, pro toho je Sv. Filip i Jakov ideálním místem pro strávení bezstarostné letní dovolené. Doporučujeme především rodinám s dětmi, ale i mladí zde najdou spoustu zábavy. Mezi Biogradem a Sv, Filipem byla podél moře vybudována nová silnice, která obě letoviska spojuje a pomalu díky nové zástavbě přestává být patrné, kde Biograd končí a začíná Sv. Filip i Jakov. Většina námi nabízených domů se nachází právě mezi Sv. Filipem a Biogradem. Kromě velikosti je hlavní rozdíl mezi Biogradem a Sv. Filipem v typu pláží.

Typ pláží:

Letovisko Sv. Filip i Jakov má mnoho pláží, zejména písčité, nebo s jemnými oblázky a kamenité s betonovými plošinami na opalování.
Je zde pozvolný přístup do moře, proto je letovisko ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Na okraji pláže směrem na Biograd na Moru je částečně borový porost, který nabízí příjemný chládek. Zdejší zátoky jsou i písčité.
Pláž "Iza banja" v centru letoviska byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou (ocenění čistoty).
02_Sv_Filip_i_Jakov (17).jpg

Fotogalerie

02_Sv_Filip_i_Jakov (18).jpg02_Sv_Filip_i_Jakov (19).JPG02_Sv_Filip_i_Jakov (20).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


ALBA
ALBAstarstarstar
od 2 600 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Polopenze
Země: Chorvatsko
Oblast: Zadarská riviéra
Letovisko: Sv. Filip i Jakov
Kvalitní turistický resort, který je ideální rpo rodinnou dovolenou se nachází 250 m od písečných pláží. Ubytování je zajištěno v apartmánech ve vilkách situovaných v borovicovém háji. Výborná polopenze formou bufetu, dětské hřiště, sportoviště.
CROATIA
CROATIAstarstar
od 2 600 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Polopenze, Večeře, Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Zadarská riviéra
Letovisko: Sv. Filip i Jakov
Apartmánový komplex Croatia se skládá z řadových vilek a apartmánoých domů a nabízí apartmány pro 2 až 7 osob. Vzdálenost o pláže je od 50 do 250 metrů a do centra letoviska Sv. Filip i Jakov je to 5 minut chůze.
LUKA
LUKAstarstarstar
od 6 000 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Polopenze, Večeře, Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Zadarská riviéra
Letovisko: Sv. Filip i Jakov
Rodinný dům se 4 klimatizovanými apartmány až pro 5 osob se nachází v těsné blízkosti pláže v letovisku Sveti Filip i Jakov.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
1spain (11)
Španělsko