Vodice

Popis letoviska:

Vyhlášené přímořské letovisko se známým přístavem pro jachty se nachází 15 km od historického Šibeniku. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody vyvěrajících v místě a bezprostředním okolí. Město bylo zařazeno mezi deset nejhezčích chorvatských letovisek s nejlepším servisem a má jedno z nejkrásnějších nábřeží v severní Dalmácii. Díky své poloze nabízí Vodice širokou škálu možností výletů. Poblíž se nachází národní park Kornati, překrásné vodopády v národním parku Krka a historické město Šibenik. Námi nabízené ubtování se nachází v části Srima, která je vzdálena asi 2 km od centra města. Do centra vede ze Srimy pobřežní promenáda.

Typ pláží:

Hlavní výhodou Srimy jsou její nádherné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Na plážích a na promenádě je k dispozici mnoho zábavních atrakcí a můžete si zde vyzkoušet a úžít různé vodní sporty a aktivity jako windsurfing, vodní lyžování či skútry.

03_HR_RS_Vodice (12).jpg

Fotogalerie

1VODICE_main_photo.jpg03_HR_RS_Vodice (13).jpg03_HR_RS_Vodice.JPG
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


ADRIJA
ADRIJAstarstarstar
od 2 700 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Riviéra Šibenik
Letovisko: Vodice
Apartmány s jedinečnou polohou přímo u pláže. Ideální pro rodinnou dovolenou. Jedná se o sesterské apatmány k apartmánům Dalmacija, které jsou vzdáleny asi 150 m.
DALMACIJA
DALMACIJA starstarstar
od 5 400 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Riviéra Šibenik
Letovisko: Vodice
Apartmány s jedinečnou polohou přímo u pláže s vlastní zahradou a bazénem se nacházejí ve Vodicích v klidné čtvrti Srima asi 2 km od živého centra Vodic, kam se dá dojít pohodlně po pobřežní promenádě. Ideální pro rodinnou dovolenou.
DANE
DANEstarstarstar
od 9 600 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Riviéra Šibenik
Letovisko: Vodice
Moderní apartmánový dům s velmi prostornými byty se nachází na konci slepé uličky v letovisku Srima. Apartmány nabízejí veškerý komfort pro rodinnou dovolenou.
POSEIDON
POSEIDONstarstarstar
od 8 000 Kč Cena za osobu
AIRIDBUS
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Riviéra Šibenik
Letovisko: Vodice
Moderní prázdninové byty se nacházejí v nové budově, která je na konci klidné ulice asi 100 m od pláže. Apartmány nabízejí veškerý komfort pro rodinnou dovolenou (3 oddělené ložnice, klimatizace, SAT/TV, wi-fi).
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
1spain (11)
Španělsko