Omiš

Popis letoviska:

Malebné historické městečko Omiš se nachází mezi Splitem a Makarskou riviérou u ústí řeky Cetina. Pro svou pohádkovou polohu s nádherným kontrastem hor a moře, a taky pro své písečné a oblázkové pláže, se stalo vyhledávaným turistickým centrem. Dominantou Omiše je zřícenina staré pirátské pevnosti, která se rozprostírá na strmých skalách nad městem. Krásné jsou i procházky úzkými kamennými uličkami starého města. V okolí Omiše na tzv. Omišské riviéře naleznete několik menších letovisek, které jsou zárukou klidné dovolené. Krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, který je ideální pro rodiny s dětmi, tyrkysově modré moře, žádné přeplněné hotelové komplexy a pláže, nádherné výhledy na moře ze všech námi nabízených ubytovacích kapacit a prázdninová pohoda, to je Omišská riviéra. Ideální prostředí pro všechny, kteří dávají přednost klidné dovolené a hledají opak rušné Makarské riviéry. Omiš je navíc ideálním výchozím místem pro pořádání výletů do kaňonu řeky Cetiny nebo na velmi oblíbený rafting na Cetině. 

Typ pláží:

Přímo ve městě se nachází velká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro rodiny s dětmi,  s kavárnami, lehátky a slunečníky(za poplatek). V okolí města jsou krásné oblázkové pláže.

Nabídka výletů:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů z letovisek na Omišské riviéře je velmi pestrá.

Mezi nejoblíbenější patří:

  • Kaňon řeky Cetina + vodopády a návštěva Omiše - Cetina je nejdelší řekou v Dalmácii a na svém spodním toku vytvořila překrásný kaňon. Do Jadranu se vlévá ve městě Omiš a vytváří zde nádhernou scenérii.
  • Rafting na řece Cetina - splavení řeky na velkých gumových člunech v doprovodu instruktora.
  • Zip Line - adrenalinový zážitek  v kaňonu řeky Cetiny
  • Fish Picnic - lodní výlet s ochutnávkou ryb, konzumací vína a koupáním.
  • Canyoning - procházení nesplavného úseku řeky Cetiny v celoneoprénovém obleku
  • Dalmátská večeře - cca 3 km v kopcích nad letoviskem Nemira pro Vás místní znalci připraví originální gastro zážitek s neomezenou konzumací místních vín.

Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.

03_Omis (3).JPG

Fotogalerie

03_Omis (4).JPG03_Omis (5).JPG03_Omis (8).JPG
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


BRZET
Hotel BRZETstarstarstar
od 6 100 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Plná penze, Polopenze
Země: Chorvatsko
Oblast: Omišská riviéra
Letovisko: Omiš
Velmi oblíbený hotelový komplex se skládá z několika budov (pavilonů) a centrální restaurace a je přímo u krásné pláže pouze pár minut chůze od centra Omiše. Polopenze formou bufetu, kompletně zrekonstruované pokoje.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko