Tučepi

Popis letoviska:

Obec a oblíbené letovisko na Makarské riviéře, 3 km jihovýchodně od Makarské se rozkládá při magistrále a mezi magistrálou a pobřežím.

Letovisko vyniká mimořádně bohatou vegetací. Je známé svou dlouhou pláží v široké zátoce, táhnoucí se až k sousední Podgoře. Pláž je vroubena borovým porostem. Velmi blahodárně při pobytu působí těsná blízkost horského podnebí. Malebná je i poloha letoviska - pod mohutnou hradbou pohoří Biokovo.

Typ pláží:

Krásná dlouhá pláž z drobných oblázků a hrubého písku (tzv. žalo) s pásem borového porostu, která se táhne až k letovisku Podgora. Je zde pozvolný vstup do moře.

Nabídka výletů:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů z letovisek na Makarské riviéře je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Split - autobusový výlet s prohlídkou nejzajímavějších památek včetně Diokleciánova paláce.
  • Dubrovník - celodenní výlet autobusem do Dubrovníku, které je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu a je právem zažazen do seznamu celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO.
  • Rafting na řece Cetina - splavení řeky na velkých gumových člunech v doprovodu instruktora.
  • Fish Picnic - lodní výlet spojený s ochutnávkou ryb , neomezenou konzumací vína a koupáním. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
01_HR_MR_Tucepi (1).JPG

Fotogalerie

02_HR_MR_Tucepi (1).jpg02_HR_MR_Tucepi (7).jpg02_HR_MR_Tucepi (8).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


IVAN
Apartmány IVANstarstarstar
od 15 400 Kč Cena za apartmán
AIRBUSID
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Makarská riviéra
Letovisko: Tučepi
Apartmány s jedinečnou polohou přímo na pláži v letovisku Tučepi. Apartmány s nádherným výhledem na moře. Idální pro rodiny s dětmi.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko