Makarska

Popis letoviska:

Město Makarska patří mezi největší a nejznámější prázdninová letoviska v Chorvatsku. Rozkládá se v široké zátoce a je chráněna horským masivem Biokovo. Díky tunelu Sveti Ilija je dobře spojena s dálniční sítí. Nachází se zde osobní i trajektový přístav a  autobusové nádraží. Letovisko je vyhledávané zejména pro svůj rušný noční život, nachází se zde několik diskoték a hudebních klubů.

Typ pláží:

Proslulá oblázková pláž Donja Luka je dlouhá 1,5 km s pozvolným vstupem do moře s kvalitními službami(vodní sporty, atrakce pro děti, občerstvení na pláži). Příjemné koupání lze naléz i v menších zátokách, které jsou na okrajích letoviska. Na jižní straně městra se nachází nudistická pláž Nugal.

Nabídka výletů:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů z letovisek na Makarské riviéře je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Split -autobusový výlet s prohlídkou nejzajímavějších památek včetně Diokleciánova paláce.
  • Dubrovník - celodenní výlet autobusem do Dubrovníku, které je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu a je právem zažazen do seznamu celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO.
  • Rafting na řece Cetina - splavení řeky na velkých gumových člunech v doprovodu instruktora.
  • Fish Picnic - lodní výlet spojený s ochutnávkou ryb, neomezenou konzumací vína a koupáním. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
01_HR_MR_Makarska (34).jpg

Fotogalerie

02_HR_MR_Makarska (18).jpg02_HR_MR_Makarska (20).JPG02_HR_MR_Makarska (21).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


RIVIJERA SUNNY RESORT by Valamar
RIVIJERA SUNNY RESORT by Valamarstarstar
od 11 090 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: All inclusive, Polopenze
Země: Chorvatsko
Oblast: Makarská riviéra
Letovisko: Makarska
Oblíbený hotel se nachází přímo u nádherných pláží na okraji letoviska Makarská. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a vzdálenost od centra Makarské je cca 500 m.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
1spain (11)
Španělsko