Igrane

Popis letoviska:

Igrane je malebné městečko, které se nachází zhruba 19 km jižněji od známého turistického letoviska Makarská. Jeho hlavní část se nachází na poloostrově, v místě je přístav pro menší jachty,přímořská promenáda, zajímavé restaurace s tradiční dalmátskou kuchyní. Ve svazích nad městečkem se nachází kostel sv. Mihovila z 11. století, což je jedna z nejstarších památek Makarské riviéry.  Igrane doporučujeme jako klidné místo pro Vaši příjemnou dovolenou, zajímavý výchozí bod pro poznávání NP Biokovo nebo ostrovů Brače a Hvaru.

Typ pláží:

V místě je několik menších oblázkových pláží s pozvolnějšími vstupy do moře s křišťálově čistou vodou.

Nabídka výletů:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů z letovisek na Makarské riviéře je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Split -autobusový výlet s prohlídkou nejzajímavějších památek včetně Diokleciánova paláce.
  • Dubrovník - celodenní výlet autobusem do Dubrovníku, které je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu a je právem zažazen do seznamu celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO.
  • Rafting na řece Cetina - splavení řeky na velkých gumových člunech v doprovodu instruktora.

Fish Picnic - lodní výlet spojený s ochutnávkou ryb, neomezenou konzumací vína a koupáním. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.

Igrane s plaze 2.jpg

Fotogalerie

Igrane s plaze.jpgIgrane velika kraj.jpgIgrane velika.jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


TUI BLUE MAKARSKA
Hotel TUI BLUE MAKARSKAstarstarstarstar
od 11 390 Kč Cena za osobu
AIRBUSID
Strava: Polopenze, All inclusive
Země: Chorvatsko
Oblast: Makarská riviéra
Letovisko: Igrane
Dům s fantastickou polohou a nádherným výhledem nad jednou z nejkrásněších pláží Omišské riviéry. Všechny apartmány a studia jsou s výhledem na moře a velmi dobře udržované. Majitelé domu jsou velmi pohostinní a to je i jeden z důvod proč se sem již 9 let
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko