Brela

Popis oblasti:

Brela je menší letovisko na Makarské riviéře a rozkládá se na mírném svahu pod pohořím Biokovo. Nachází se přibližne 50 km jižně od Splitu a 15 km severně od Makarské. Díky svým přírodním krásám, nádherným plážím a kvalitním ubytovacím službám patří Brela k jednomu z nejnavštěvovanějších míst střední Dalmácie.

Pláže:

Pláže se táhnou podél celého letoviska(cca 1,5 km), jsou z menších oblázků, můžete zde nalézt malebné zátoky s křišťálově čistou vodou.

Výlety:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů z letovisek na Makarské riviéře je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Split - autobusový výlet s prohlídkou nejzajímavějších památek včetně Diokleciánova paláce.
  • Dubrovník - celodenní výlet autobusem do Dubrovníku, které je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu a je právem zažazen do seznamu celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO.
  • Rafting na řece Cetina - splavení řeky na velkých gumových člunech v doprovodu instruktora.
  • Fish Picnic - lodní výlet spojený s ochutnávkou ryb , neomezenou konzumací vína a koupáním. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
1a_65937.jpg

Fotogalerie

02_MR_BRELA (3).jpg02_MR_BRELA (31).JPG02_MR_BRELA(1).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


DAVOR
Apartmány DAVORstarstarstar
od 8 400 Kč Cena za apartmán
AIRBUSID
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Makarská riviéra
Letovisko: Brela
Apartmánový dům se nachází zhruba 100 m od krásné oblázkové pláže v oblíbeném letovisku Brela. K dispozici jsou ubytovací jednotky pro 2,3 a 4 osoby.
VILLA LANKA
Apartmány VILLA LANKAstarstarstar
od 8 800 Kč Cena za apartmán
AIRBUSID
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Makarská riviéra
Letovisko: Brela
Malá rodinná vilka na konci slepé ulice se nachází asi 300 m od pláže a 250 m od centra letoviska. Vilka nabízí ubytování v několika studiích pro 2 nebo 3 osoby s vlastní koupelnou a WC. Ideální pro všechny věkové kategorie.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Polsko (6)
Polsko
1spain (11)
Španělsko